Acum 16 ani, Fundația Română a Inimii împreună cu Societatea Română de Cardiologie a avut onoarea să facă o campanie de lansare alături de marele antrenor Mircea Lucescu.
Îi mulțumim că a avut încredere în noi și s-a implicat în acțiunile de prevenție pe care le-am realizat cu scop de prevenție a bolilor cardiovasculare în România.
Dumnezeu să îl odihnească!